Gol, ale też kontuzja Grzegorza Krychowiaka. Pomocnik nie przyjedzie na kadrę?

Grzegorz Krychowiak strzelił gola, a jego Lokomotiv Moskwa zremisował 1:1 z Krasnodarem w 16. kolejce rosyjskiej ekstraklasy. Nasz pomocnik doznał też wstrząśnienia mózgu po upadku na boisko i został odwieziony do szpitala.

Była 41. minuta meczu Lokomotiwu z Krasnodarem, kiedy Grzegorz Krychowiak w szczęśliwy sposób strzelił gola dla swojej drużyny. Polak dobił strzał z rzutu wolnego, który pierwotnie odbił się od poprzeczki. Dla naszego reprezentanta to już siódme trafienie w tym sezonie i szóste w rosyjskiej ekstraklasie.

Kolejne minuty nie były już tak dobre dla Krychowiaka. Chwilę po zdobytej bramce nasz zawodnik zderzył się z przeciwnikiem i na drugą połowę już nie wyszedł. Jak poinformował Tomasz Włodarczyk z "Przeglądu Sportowego" zawodnik ma wstrząśnienie mózgu i został odwieziony do szpitala, gdzie miał przejść badania.

Krychowiak nie pojawi się na kadrze?

Mimo że Krychowiak napisał na swoim Instagramie, że z jego zdrowiem wszystko jest w porządku, to zdaniem Włodarczyka wcale nie jest pewne, że pomocnik pojawi się na zgrupowaniu reprezentacji Polski, które w poniedziałek zaczyna się w Warszawie.

Po 16 kolejkach rosyjskiej ekstraklasy Lokomotiw zajmuje drugie miejsce w tabeli z dorobkiem 31 punktów. Zespół Krychowiaka traci pięć oczek "oczek" do prowadzącego Zenitu Sankt Petersburg.