Aplikacja Fotball LIVE
  POBIERZ

Kontuzja reprezentanta Polski. Nie zagra przez prawie dwa tygodnie

Jak informuje dziennikarz "Przeglądu Sportowego" Piotr Wołosik, Jacek Góralski doznał kontuzji mięśnia i będzie musiał pauzować około 10 dni.
Zobacz wideo

Jacek Góralski był jednym z najlepszych piłkarzy biało-czerwonych wygranym spotkaniu z Macedonią Północną (2:0). Środkowy pomocnik niespodziewanie dostał szansę od Jerzego Brzęczka, ale można powiedzieć, że w stu procentach ją wykorzystał. Góralski zagrał w parze z Grzegorzem Krychowiakiem, a zawodnik Lokomotiwu Moskwa został dużo więcej swobody w ofensywie. Góralski imponował nie tylko wieloma odbiorami piłek, ale także chęcią do szybkich podań do przodu.

Kontuzja najlepszego piłkarza ostatniego meczu

- Najlepszy był chłopak z Bydgoszczy - tak na Twitterze napisał Zbigniew Boniek, podsumowując starcie Polski z Macedonią Północną (2:0). Prezesowi PZPN-u chodziło właśnie o Jacka Góralskiego.

Piotr Wołosik z "Przeglądu Sportowego" informuje jednak, że Góralski dobry mecz przypłacił kontuzją jednego z mięśni, a jego przerwa od treningów wyniesie około 10 dni. Niestety oznacza to, że Góralski nie zagra w czwartkowym meczu Ligi Europy z Espanyolem Barcelona.

Jacek Góralski "odblokował" Krychowiaka

- Góralski odblokował nie tylko Krychowiaka, bo piłkarz Łudogorca okazał się nie tylko "przecinakiem", za jakiego go się powszechnie uważa. Równie dobrze, co w defensywie, grał bowiem w ataku. Podłączał się do akcji ofensywnych niemal tak często, jak Krychowiak, a przecież grał kilka metrów za nim. I kiedy się podłączał, to nie notował pustych przebiegów, tylko takie, które rzeczywiście coś do gry wnosiły - pisał w swoim tekście Bartosz Rzemiński.

  
Aplikacja Fotball LIVE
  POBIERZ