Oficjalnie: Reprezentacja Polski znowu zagra w specjalnych strojach. "Zasłużyli na to"

19 listopada reprezentacja Polski zagra ze Słowenią ostatni mecz eliminacji do Euro 2020. PZPN poinformował, że kadra znowu wystąpi w specjalnych jubileuszowych strojach. - Kadra i Piszczu na to zasłużyli - napisał na Twitterze Zbigniew Boniek.

Ostatni mecz eliminacji do ME 2020 reprezentacja Polski znowu zagra w specjalnych koszulkach przygotowanych z okazji stulecia PZPN. - Wiemy, że kibicom taki model koszulek bardzo się spodobał, więc na zakończenie udanych eliminacji, reprezentacja Polski wystąpi właśnie w tych specjalnych strojach" - przekazała federacja za pośrednictwem łączynaspilka.pl.

Zobacz wideo

Unikalne koszulki wracają

Do tej pory domowa koszulka reprezentacji Polski zazwyczaj była niemal w całości biała. Zawierała tylko drobne czerwone elementy. Z kolei wyjazdowe stroje były najczęściej czerwone i zawierały białe wstawki. Natomiast projekt Nike`a jest wyjątkowy, bo narodowe barwy na koszulce są podzielone na pół.

Fot. Kuba Atys / Agencja Wyborcza.pl

W tym zestawie Polacy zagrali już mecz eliminacyjny z Izraelem (wygrany 4:0), a kibicom ten strój bardzo przypadł do gustu kibicom. Przypomnijmy również, że będzie to szczególna okazja, bo ostatni mecz w narodowych barwach zagra Łukasz Piszczek, który powinien pojawić się na boisku w drugiej połowie. - Kadra i Piszczu na to zasłużyli - napisał na Twitterze Zbigniew Boniek

Więcej o: