Aplikacja Fotball LIVE
  POBIERZ

Potencjalni rywale reprezentacji Polski przed Euro. Cztery mecze, a w tym wielki hit!

Reprezentacja Polski może zagrać w towarzyskich meczach przed Euro 2020 z Anglią i z Norwegią lub Szwecją - informuje portal fakt24.pl. Polski Związek Piłki Nożnej już rozmawia z potencjalnym rywalami kadry Jerzego Brzęczka.

Reprezentacja Polski jest już pewna gry na Euro 2020. Kadra Jerzego Brzęczka wywalczyła awans do mistrzostw Europy na dwie kolejki przed końcem eliminacji i już teraz może myśleć o przygotowaniach do wielkiego turnieju. Polski Związek Piłki Nożnej prowadzi rozmowy z potencjalnymi rywalami, a wśród nich są m.in. Anglicy oraz Szwedzi lub Norwegowie.

Tak Polacy cieszyli się z awansu na Euro 2020 [WIDEO]

Zobacz wideo

Informację o hitowym meczu z Anglią jako pierwszy podał Mateusz Borek, dziennikarz Polsatu Sport. Teraz tę informację potwierdził portal fakt24.pl. Ale dodał, że kadra Jerzego Brzęczka może również zagrać ze Szwecją lub Norwegią. Wszystko w ramach czterech meczów towarzyskich, które Polacy zagrają przed Euro 2020. Wcześniej biało-czerwonych czekają jeszcze dwa mecze eliminacyjne, w których ich rywalami będą reprezentacje Izraela i Słowenii. Pierwszy mecz odbędzie się na wyjeździe (16.11), a drugi w Warszawie (19.11).

Pobierz aplikację Football LIVE na Androida

Aplikacja Football LIVEAplikacja Football LIVE Sport.pl

  
Aplikacja Fotball LIVE
  POBIERZ