Aplikacja Fotball LIVE
  POBIERZ

Majecki odpowiada Grabarze: Jedni się śmieją, drudzy jeżdżą na pierwszą reprezentację

- Jedni się śmieją, drudzy jeżdżą na pierwszą reprezentację - powiedział Radosław Majecki w rozmowie z Legia.com, odpowiadając tym samym na wymowny wpis Kamila Grabary w mediach społecznościowych.

Kamil Grabara niewątpliwie liczył, że pod nieobecność Łukasza Fabiańskiego to on dostanie powołanie do dorosłej reprezentacji Polski na październikowe mecze kadry z Łotwą i Macedonią Północną. Jerzy Brzęczek postawił jednak na bramkarza Legii Radosława Majeckiego, co Grabara w wymowny sposób - płaczącymi ze śmiechu emotikonami - skomentował w swoich mediach społecznościowych.

Majecki odpowiada Grabarze

Majecki o reakcję Grabary został zapytany w rozmowie z oficjalną stroną Legii, która komentarz Grabary określiła jako "niezbyt przychylny". - To nieprzychylny? - zdziwił się Majecki, po czym dodał: - Dobrze, że ma poczucie humoru. Jedni się śmieją, drudzy jeżdżą na pierwszą reprezentację.

Majecki na debiut w pierwszej reprezentacji musi jeszcze poczekać. Na razie regularnie gra w Legii, gdzie w tym sezonie dziewięć razy zachował czyste konto (na 20 meczów). Grabara, który jest wypożyczony z Liverpoolu do pierwszoligowego Huddersfield, w obecnych rozgrywkach rozegrał 12 spotkań, z czego w dwóch nie przepuścił bramki.

  
Aplikacja Fotball LIVE
  POBIERZ