Czesław Michniewicz może odejść z kadry u-21! Znany klub rozważa jego zatrudnienie

Czesław Michniewicz jest rozważany w kontekście pracy w Dynamie Moskwa. Rywalem 49-latka ma być doskonale znany z polskich boisk Dan Petrescu, o czym napisał na Twitterze Paweł Wilkowicz ze Sport.pl

Czesław Michniewicz doskonale radzi sobie w reprezentacji u-21. We wtorek, na stadionie Widzewa Łódź, Polska pokonała Serbię 1:0 po golu 18-letniego Mateusza Bogusza, piłkarza Leeds United. Reprezentacja prowadzona przez Czesława Michniewicza pozostała liderem grupy 5 eliminacji do Euro U-21.

Swoją pozycję Michniewicz zbudował jednak na Euro u21,  na którym pokonaliśmy Belgów i Włochów, a pod jego adresem padło wiele miłych słów. Tak to wyglądało kilka miesięcy temu:

Zobacz wideo

Michniewicz może trafić do Dynama Moskwa

Informacje o zainteresowaniu Michniewiczem ze strony rosyjskiego klubu podał Cezary Kowalski z Polsatu Sport. - Nie dziwię się, dlaczego Czesław Michniewicz znalazł się w kręgu zainteresowania... Dynama Moskwa - napisał po zwycięstwie Polski z Serbią.

Do tej informacji odniósł się redaktor naczelny Sport.pl Paweł Wilkowicz, który dodał, że rywalem Michniewicza jest Dan Petrescu, czyli rumuński trener znany z prowadzenia Wisły Kraków, a obecnie CFR Cluj. 

Piłkarzem Dynama Moskwa jest Sebastian Szymański, który świetnie radził sobie pod wodzą Michniewicza w kadrze u-21, a teraz doskonale odnalazł się w pierwszej reprezentacji. Samo Dynamo źle rozpoczęło sezon. Mają zaledwie 10 punktów po 12 meczach i zajmują przedostatnie miejsce w tabeli.

Więcej o: