Aplikacja Fotball LIVE
  POBIERZ

Zbigniew Boniek skomentował zwycięstwo kadry U-21. Zwycięstwo to za mało?

Reprezentacja Polski pokonała Serbię 1:0 w meczu eliminacji do mistrzostw Europy U-21. Po spotkaniu zwycięstwo drużyny Czesława Michniewicza skomentował Zbigniew Boniek, prezes PZPN.

We wtorek, na stadionie Widzewa Łódź, reprezentacja Polski pokonała Serbów 1:0 po golu 18-letniego Mateusza Bogusza, piłkarza Leeds United. Reprezentacja prowadzona przez Czesława Michniewicza pozostała liderem grupy 5 eliminacji do Euro U-21.

Zobacz wideo

Po zakończeniu spotkania, zwycięstwo drużyny prowadzonej przez Czesława Michniewicza skomentował Zbigniew Boniek, prezes PZPN. - Powinno być 3-0. Brawo Drużyna - napisał na Twitterze. Czyżby wygrana, dająca pewne prowadzenie w grupie 5 eliminacji do Euro U-21 to było za mało? Po tej wygranej Polacy znacznie przybliżyli się do awansu do turnieju finałowego.

Trzeba przypomnieć jednak, że Polacy mieli swoje okazje na zdobycie gola znacznie wcześniej. Klimala dwukrotnie pudłował przy strzałach głową z najbliższej odległości, a serbski bramkarz kapitalnie interweniował, gdy w sytuacji sam na sam z nim znalazł się Pestka.

  
Aplikacja Fotball LIVE
  POBIERZ