Robert Lewandowski rozkręcił "imprezę"! Kadrowicze śpiewali hit zespołu Ich Troje [WIDEO]

Robert Lewandowski kolejny raz popisał się talentem wokalnym. Kapitan polskiej kadry przed meczem Polska - Macedonia Północna zagrzewał kolegów wykonaniem znanych piosenek Ich Troje i Dżemu. Do tej pierwszej dołączyli się także inni kadrowicze. Show piłkarzy skomentował sam wokalista.

Na kanale Łączy Nas Piłka pojawił się materiał zza kulis niedzielnego meczu el. mistrzostw Europy, w którym Polska pokonała Macedonię 2:0. Przed meczem w hotelu biało-czerwonych było wesoło, a kolejny raz w rolę dj-a wcielił się Robert Lewandowski. 

W przeszłości Lewandowski pokazał, że niezwykle lubi polską muzykę i przed meczami puszczał utwory m.in z musicalu Metro. Teraz zagrzewał kolegów do gry legendarnymi utworami Ich Troje i Dżemu.  Przy okazji pierwszej piosenki "Babski Świat" do Lewandowskiego dołączyli się Wojciech Szczęsny i Artur Jędrzejczyk. 

Można to zobaczyć w poniższym filmie. Od 2.10:

 

Niezwykle spodobało się to kibicom reprezentacji, którzy w komentarzach podkreślają, że Robert Lewandowski ma naprawdę duży talent wokalny.  "Widzę, że Lewy ma rozśpiewaną duszę", "Lewy lepiej śpiewa niż większość gwiazdeczek", "Super wykonanie Wehikułu, szacun Robert", "Lewy rozwalił system" - piszą widzowie. 

Kulisy meczu od razu obejrzał także sam Michał Wiśniewski z zespołu Ich Troje, który docenił zabawę reprezentantów. - No ładnie Robert Lewandowski i Wojciech Szczęsny! Trza to dla całej ekipy na żywo wykonać. Zatrudniam ich - napisał na Facebooku wokalista. 

Możemy przypomnieć, że po awansie na Euro 2016 to Kamil Grosicki stał się głównym promotorem piosenki zespołu Akcent pt. "Przed Twe oczy zielone", która później stała się wielkim hitem.

Zobacz wideo
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.