Aplikacja Fotball LIVE
  POBIERZ

Problemy reprezentacji Polski w podróży do Rosji. "Uziemieni w samolocie"

Z problemami odbywa się podróż do Rosji reprezentacji Polski do lat 21. Nasza drużyna nie doleciała do Jekaterynburga, tylko do Czelabińska. Wszystko przez awaryjne lądowanie samolotu na docelowym lotnisku.

Lewandowski potrzebuje pomocy. Brzęczek odwróci nastroje w kadrze? [SEKCJA PIŁKARSKA]

Zobacz wideo

W piątek o godzinie 16:00 polskiego czasu nasza reprezentacja do lat 21 zagra z rówieśnikami z Rosji w trzeciej kolejce eliminacji młodzieżowych mistrzostw Europy, które odbędą się w 2021 roku. Spotkanie odbędzie się w Jekaterynburgu. 

W czwartek zespół Czesława Michniewicza wyleciał do Rosji, jednak jego podróż została zakłócona. Jak poinformował na Twitterze Krzysztof Stanowski, reprezentacja Polski nie doleciała do Jekaterynburga, tylko do Czelabińska. Wszystko przez to, że dwie godziny wcześniej w Jekaterynburgu doszło do awaryjnego lądowania samolotu.

Na szczęście, z kilkugodzinnym opóźnieniem, nasza reprezentacja doleciała na miejsce. "Wylądowaliśmy w Czelabińsku, po usunięciu awarii przelecieliśmy do Jekaterynburgu. Już na miejscu, wszyscy cali i zdrowi" - napisał na Twitterze rzecznik prasowy kadry, Emil Kopański.

Po dwóch kolejkach eliminacji młodzieżowych mistrzostw Europy reprezentacja Polski prowadzi w grupie z kompletem punktów. W piątek zespół Michniewicza zagra z Rosją, a we wtorek o godzinie 18:00 na stadionie Widzewa w Łodzi podejmie Serbów.

MME 2021 odbędą się w dniach 13-27 lipca, a gospodarzem turnieju będą Węgry oraz Słowenia. 

  
Aplikacja Fotball LIVE
  POBIERZ