Reprezentant Polski kontuzjowany. Występ z Łotwą jest zagrożony

Jak informuje TVP Sport, w trakcie środowego treningu biało-czerwonych urazu uda nabawił się Krystian Bielik. Z informacji Sport.pl wynika, że piłkarz już we wtorek uskarżał się na kontuzjowany mięsień. Mecz Łotwa - Polska już w czwartek o godz. 20:45, relację ze spotkania możecie śledzić na Sport.pl.

Podczas środowej konferencji prasowej Jerzy Brzęczek stwierdził, że wszyscy zawodnicy są gotowi do gry. Selekcjoner nie odniósł się jednak do sytuacji Krystiana Bielika, który już w środę uskarżał się na kontuzjowany mięsień. "Na razie nie wiadomo, jak poważny jest uraz zawodnika i czy będzie mógł wystąpić w czwartkowym meczu reprezentacji Polski z Łotwą" - czytamy na stronie sport.tvp.pl.

Bielik: Kibice pisali, że zasługuję na powołanie do kadry [WIDEO]

Zobacz wideo

Krystian Bielik zdał egzamin na reprezentanta Polski

Reprezentacja Polski, w swoim poprzednim meczu, w fatalnym stylu bezbramkowo zremisowała z Austrią w meczu el. do Euro 2020. Jednym z nielicznych pozytywów spotkania na PGE Narodowym był wytęp Krystiana Bielika, który udowodnił, że nie tylko zasługuje na powołania do seniorskiej kadry, ale i może okazać się wzmocnieniem pierwszego składu. Choć to był dopiero jego drugi mecz w seniorskiej kadrze, to po 21-latku nie widać było stresu. Wręcz przeciwnie; wprowadzał spokój w grze reprezentacji. Szczegółową analizę jego występu możecie przeczytać TU. Reprezentacja Polski już w czwartek w Rydze o 20.45 zagra z Łotwą w el. do Euro 2020.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.