Borek o słowach Bońka. "Mógłbym to zrozumieć, gdyby na czele PZPN stał człowiek z korporacji"

Zbigniew Boniek skrytykował Roberta Lewandowskiego za słowa skierowane w stronę Jerzego Brzęczka. Do wypowiedzi prezesa PZPN odniósł się w programie "Misja Futbol" Mateusz Borek, komentator Polsatu Sport.

Zbigniew Boniek skrytykował po wrześniowych meczach eliminacji do mistrzostw Europy 2020 Roberta Lewandowskiego za słowa skierowane w stronę Jerzego Brzęczka. - Lepiej, aby do kamery wypowiedział się z pokorą, dyplomatycznie, a napięcie rozładował w szatni. Niech nawet krzyknie czy rozwali szafkę, ale takie sprawy załatwia się we własnym gronie - mówił wówczas prezes Polskiego Związku Piłki Nożnej.

Robert Lewandowski skrytykował Jerzego Brzęczka. Do jego słów w programie "Sekcja piłkarska" odniósł się Tomasz Ćwiąkała, komentator Canal+

Zobacz wideo

Do słów prezesa PZPN odniósł się w "Misji Futbol" Mateusz Borek, komentator Polsatu Sport. - Gdyby na czele PZPN stał człowiek z korporacji to bym to mógł zrozumieć. Ale Zbyszek, który zawsze miał dużo do powiedzenia i to rzeczy, które nie zawsze podobały się władzy... - podkreślił Borek.

Były reprezentant broni Lewandowskiego po słowach Bońka. "Wyszedłby na hipokrytę"

Dariusz Dziekanowski broni Roberta Lewandowskiego po słowach, które powiedział Zbigniew Boniek, prezes PZPN. - Gdyby Robert stwierdził, że wszystko jest w porządku, wyszedłby na hipokrytę - uważa były reprezentant Polski.

Więcej o: