Znakomita forma reprezentanta Polski. Kapitalne gole Polaka! [WIDEO]

Przemysław Frankowski strzelił dwie bramki, a jego Chicago Fire wygrał 5:2 wyjazdowe spotkanie z Orlando City. Ta wiadomość z pewnością cieszy Jerzego Brzęczka, który powołał Frankowskiego na najbliższe mecze reprezentacji Polski w eliminacjach mistrzostw Europy z Łotwą i Macedonią Północną.

Przemysław Frankowski otrzymał od Jerzego Brzęczka powołanie na najbliższe mecze eliminacji do mistrzostw Europy, z Łotwą i Macedonią Północną. Polski pomocnik w ostatnim meczu ligi MLS, pokazał się ze znakomitej strony. Zdobył dwie bardzo efektowne bramki, a jego Chicago Fire pokonało na wyjeździe 5:2 Orlando City.

Szczególnie pierwsze trafienie Frankowskiego robi wrażenie. Polak otrzymał piłkę w polu karnym, po czym zdecydował się na uderzenie piętką, nie dając żadnych szans bramkarzowi rywali.

To jednak nie był koniec "show" Frankowskiego. Polak przepuścił piłkę, która trafiła do byłego gracza Legii - Nemanji Nikolicia. Ten odegrał ją z powrotem do polskiego piłkarza, który przerzucił ją nad bramkarzem rywali i strzałem głową ustalił wynik spotkania.

Chicago Fire ukończyło sezon zasadniczy na ósmej pozycji, przez co nie zakwalifikowało się do fazy pucharowej, co udało się Philadelphia Union, która zajęła trzecie miejsce. Jej najlepszym strzelcem jest Kacper Przybyłko, który w 27 występach strzelił 15 goli.

Więcej o: