Sport.pl
  
Aplikacja Fotball LIVE
  POBIERZ

Łukasz Fabiański nie zagra w najbliższych meczach reprezentacji Polski

Łukasz Fabiański nie zagra w najbliższych meczach reprezentacji Polski przeciwko Łotwie oraz Macedonii Północnej. Wszystko przez kontuzję, której doznał w sobotnim meczu z Bournemouth.
Zobacz wideo

Łukasz Fabiański nie będzie najlepiej wspominał sobotniego meczu z Bournemouth. West Ham United zremisował ten mecz 2:2, a polski bramkarz musiał opuścić boisko już w 34. minucie. Fabiański zgłosił problemy mięśniowe i na razie nie wiadomo, jak poważna jest to kontuzja. Jego miejsce zajął rezerwowy bramkarz "Młotów", Roberto Jimenez.

Portal "Łączy Nas Piłka" poinformował, że Fabiański doznał kontuzji mięśnia prostego uda. Przerwa w grze 34-letniego golkipera potrwa co najmniej kilka tygodni. Oznacza to, że nasz bramkarz nie zagra w najbliższych meczach eliminacji do mistrzostw Europy.

Fabiański nie zagra z Łotwą i Macedonią Północną

– Łukasz doznał tego urazu podczas wznawiania gry z rzutu od bramki. Po wykonanych w niedzielę badaniach diagnostycznych potwierdziliśmy kontuzję mięśnia udowego, która wykluczy „Fabiana” z gry na kilka tygodni – mówi lekarz reprezentacji Polski Jacek Jaroszewski.

Najbliższe mecze eliminacji Euro 2020 Polacy zagrają w październiku. 10 października zagramy na wyjeździe z Łotwą, a trzy dni później podejmiemy Macedonię Północną.

Więcej o:
  
Aplikacja Fotball LIVE
  POBIERZ
Komentarze (8)
Łukasz Fabiański nie zagra w najbliższych meczach reprezentacji Polski
Zaloguj się
 • lusjola

  Oceniono 4 razy 4

  Wielka szkoda wspaniały bramkarz Jego obronę mogę śmiało porównać do Jana Tomaszewskiego gdy oglądałam walkę o srebro ... ech to były czasy...

 • 0zatkaokakao0

  Oceniono 1 raz 1

  Dobrze, że Malarz znalazł klub, Gazeta może znów go powoływać!!

  No i nie zapomnijcie o Mierzejewskim!!!

 • e-menda77

  Oceniono 1 raz 1

  Szkoda.

 • blacksharksunited

  Oceniono 5 razy 1

  I właśnie dlatego tak ważne jest, aby mieć 2 bramkarzy na wysokim poziomie. W lecie Szczęsny miał zabieg kolana, dlatego Fabian bronił na poprzednim zgrupowaniu, teraz Fabian ma kłopoty, ale mamy Wojtka.

 • silvermane

  Oceniono 3 razy 1

  Skoro " na razie nie wiadomo, jak poważna jest to kontuzja", to po co w następnym zdaniu informacja o kilku tygodniach przerwy? Wy już chyba do młodszych klas podstawówki sięgacie po siłę roboczą.

 • michaljesz12

  0

  szkoda ;/ wolałem jego oglądać na bramce niż zamiennika

 • palec_pralata

  0

  Szkoda. Jego zmiennik w bramce to porażka.

 • duffie

  Oceniono 1 raz -1

  Szkoda, bo znowu będzie grał ten pajac z przerośniętym ego.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX