Sport.pl
  
Aplikacja Fotball LIVE
  POBIERZ

Piłkarze reprezentacji Polski lajkują krytyczne wpisy wobec Brzęczka. "Nie czują się najlepiej" [SEKCJA PIŁKARSKA]

- Napisałem krytyczne wpisy na temat gry reprezentacji Polski, a piłkarze polubili te tweety - powiedział Mateusz Święcki (dziennikarz Eleven Sports) w Sekcji Piłkarskiej i ujawnił, co w prywatnej rozmowie powiedział jeden z piłkarzy o Adamie Nawałce. Zobacz fragment programu w poniższym materiale wideo.
Zobacz wideo

Oprócz rozmowy z gośćmi w programie zobaczyliśmy również analityczny program "W polu K" Konrada Fersztera i Piotra Majchrzaka oraz "Dogrywkę" Dominika Wardzichowskiego. Fani, którzy nie obejrzą programu w chwili emisji, będą mogli odtworzyć nagranie w serwisie i na portalu. Poprzednie odcinki programu są dostępne pod tym linkiem.

Więcej o:
  
Aplikacja Fotball LIVE
  POBIERZ
Komentarze (75)
Piłkarze reprezentacji Polski lajkują krytyczne wpisy wobec Brzęczka. "Nie czują się najlepiej" [SEKCJA PIŁKARSKA]
Zaloguj się
 • antropoid

  Oceniono 15 razy 13

  Nawet im się nie dziwię - jak mają wiedzieć, jak grać, skoro sam "trener" tego nie wie i miota się jak pies w studni, co mecz wymyślając co innego, jakby składu i taktyki szukał w mediach i na forach internetowych.

  W dodatku "podnosi morale" gadając na konferencji prasowej, że ma słabych piłkarzy...

 • ronaldingo

  Oceniono 10 razy 10

  Swoją drogą dawno nie widziałem takiej jednomyślność wśród dziennikarzy i kibiców w ocenie gry reprezentacji Brzęczka. Każdy widzi co się dzieje, prawie wszyscy biją na alarm widząc zbliżającą się katastrofę (euro 2020).

  Panie Boniek, tu trzeba selekcjonera z warsztatem taktycznym, doświadczeniem, a nie wybierać swoich kumpli z "błyskiem w oku". Nie rób Pan se żartów z kibiców.
  Problem jest taki, ze Boniek nie przyzna się do błędu, choćby nie wiem co.... no chyba że jego stołek będzie zagrożony?

 • jego_eminencja

  Oceniono 8 razy 8

  Prawda jest taka ze nasi zakompleksieni kopacze szanuja tylko zagranicznych trenerów, taki Brzeczek im nie imponuje. Trzeba zatrudnic jakiegos holendra czy nawet niemca, wtedy wszyscy sie mu podporzadkowuja i daja z siebie wszystko by sie zagranicznemu trenerowi przypoodobac. A Brzeczka olewaja, on ma im mówic jak grac ? On który raptem trenowal Wisle Plock i najlepszy jego wynik to 5 miejsce

 • notremak

  Oceniono 5 razy 5

  Za pissu nawet futboliści zeszli na psy...
  Może im zaproponować po 500+?

 • byann

  Oceniono 4 razy 4

  Tak jak Grecy zatrudnili Rehhagela, dając mu niepisaną zgodę na przemoc fizyczną wobec piłkarzy.
  I kto został mistrze Europy w 2004, pokonując wszystkich faworytów, w tym Portugalięx2?

 • bodzislawiaks

  Oceniono 4 razy 4

  Wysłałem pismo do PZPN o zmianę Prezesa na Niemca pokroju Wolfganga Niersbacha czy Gerharda Mayer-Vorfeldera, reformatorów Niemieckiej Piłki . Niemcy w 2002 roku przeprowadzili wielką reformę piłki nożne j powstał system Identyfikacji i Kształcenia Talentów Piłkarskich. Zakrojony na wielką skalę mechanizm, który na przestrzeni dekady pozwolił niemieckiej piłce wyszkolić i wypromować dziesiątki znakomitych piłkarzy. Mam nadzieję że ten projekt przyjmie się w Polsce.

 • bredah

  Oceniono 3 razy 3

  Dopóki sprawa się jakoś nie rozwiąże, powinni sami ustalać taktykę. Słuchać, słuchać i robić swoje. Będzie lepiej.

 • american_boy

  Oceniono 11 razy 3

  Boniek musi odejść. To jest najgorszy typ człowieka, chociaż wszystko się wali on nie moze się przyznać do błędu. A może po prostu nie chce zwalniać kolegi? W PZPN jest taki sam beton jak był, tylko PR teraz mają lepszy, a tak to takie samo kolesiostwo jak było.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX