Grę Polaków można podsumować jednym klipem [WIDEO]

Polska przegrała ze Słowenią 0:2 w meczu 5. kolejki eliminacji Euro 2020. Wynik dobrze odzwierciedla przebieg meczu, bo kadrowicze Jerzego Brzęczka popełniali rażące błędy. TVP Sport opublikowało na Twitterze filmik, który idealnie podsumowuje grę Polaków.

Polacy przegrali w piątek w eliminacjach po raz pierwszy, co samo w sobie nie jest powodem do bicia na alarm. Dużo bardziej niepokojący jest styl, w jakim to nastąpiło. Czy może raczej jego brak. Piłkarza Jerzego Brzęczka razili nieskutecznością i niecelnymi podaniami. Zresztą, sami zobaczcie.

"Grę Polaków w ataku możemy podsumować jednym klipem" - czytamy na twitterowym profilu TVP Sport, gdzie umieszczono taki filmik:

Robert Lewandowski po meczu Słowenia - Polska 2:0

Zobacz wideo

W Lublanie Polska straciła pierwsze gole oraz pierwsze punkty w tych eliminacjach. Mimo porażki nie straciliśmy jednak prowadzenia w grupie. Zespół Brzęczka jest na pierwszym miejscu z 12 punktami i trzema 'oczkami' przewagi nad Austriakami, którzy w piątek rozbili u siebie Łotwę 6:0.

Szansę do rehabilitacji Polacy będą mieli już w poniedziałek, gdy na Stadionie Narodowym w Warszawie zagrają z Austriakami. Początek meczu o godz. 20:45, relacja na żywo na Sport.pl

Więcej o: