Sport.pl
  
Aplikacja Fotball LIVE
  POBIERZ

Kamil Grosicki chce wrócić do polskiego klubu! "To jest mój cel i marzenie"

Kamil Grosicki mógł w lecie odejść z Hull City. - Były konkretne propozycje, ale to, że ja dostałem ofertę, to nie znaczy, że klub był zainteresowany moim odejściem - mówi Grosicki w programie "Dogrywka" w Sport.pl. 31-letni skrzydłowy potwierdził również, że chciałby wrócić do ekstraklasy i zakończyć karierę w polskim klubie.

Co myśli o grze polskich klubów w europejskich pucharach? Jak najlepsze zespoły w Polsce wypadają na tle Championship? Co różni kadrę Jerzego Brzęczka od kadry Adama Nawałki? I gdzie chciałby zakończyć sportową karierę? Zapraszamy na wywiad Dominika Wardzichowskiego z Kamilem Grosickim, skrzydłowym reprezentacji Polski.

Zobacz wideo
Więcej o:
  
Aplikacja Fotball LIVE
  POBIERZ
Komentarze (14)
Kamil Grosicki chce wrócić do polskiego klubu! "To jest mój cel i marzenie"
Zaloguj się
 • muppet.show

  Oceniono 3 razy 1

  I to bardzo słuszne 'marzenie', bo jeśli się już nie da rady grać w piłkę, to trzeba iść 'grać' do polskiej ekstraklasy (rotfl!). Kasa co prawda nie ta, ale są też kraje, w których i tak musiałby za podobną kwotę zdrowo zaiwaniać. A tu podrepcze sobie, niekoniecznie z sensem, raz w tygodniu, jak mu się nie spodoba, to zwolni trenera... I jeszcze robi za gwiazdę :P Słowem: PKO BP Liga Spokojnej Starości i Zakład Pracy Chronionej "2in1".

 • muminos1

  0

  Podolski tez tak mówił

 • weston4

  0

  Ten co chce , bardzo chce...i tylko nikt go nie chce.

 • boromir195419

  Oceniono 4 razy 0

  To typowe że piłkarze którzy widzą że nie ma już szans na dalszy rozwój i brakuje zdrówka na cięzki trening to wracają do domu . Wiadomo że nie ta kasa , ale robią co lubią czyli wg. nie kibiców .... nic / kopią w piłkę /. Przy okazji coś dorobią . Dadzą radę bo poziom naszej ''podwórkowej '' opłakany bo co roku najlepsi idą '' pod młotek ''

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX