Arkadiusz Milik może nie przylecieć na zgrupowanie reprezentacji Polski! Złe wieści dla kadry Brzęczka

Arkadiusz Milik może nie przylecieć zgrupowanie reprezentacji Polski przed meczami ze Słowenią i z Austrią - informuje włoski dziennik "Il Mattino". 25-letni napastnik walczy z kontuzją mięśnia przywodziciela.

Jerzy Brzęczek odmładza reprezentację Polski:

Zobacz wideo

Arkadiusz Milik znalazł się wśród 27 zawodników powołanych przez Jerzego Brzęczka na mecze eliminacji mistrzostw Europy 2020 ze Słowenią i Austrią. Ale napastnik Napoli może nie przylecieć na zgrupowanie. 25-letni napastnik walczy z kontuzją mięśnia przywodziciela - informuje włoski dziennik "Il Mattino". Włosi dodają również, że Polak może nie zagrać w wielkim hicie Serie A z Juventusem.

Jerzy Brzęczek z ograniczonym wyborem w ataku?

Brak Milika byłby sporym osłabieniem reprezentacji Polski i mocno zawęziłby wybór Jerzemu Brzęczkowi w ataku. Wśród powołanych napastników są: Robert Lewandowski, Krzysztof Piątek, Arkadiusz Milik i Dawid Kownacki. Ten ostatni był ostatnio przymierzany do gry na lewym skrzydle, więc być może selekcjoner będzie miał do dyspozycji na środku ataku tylko Lewandowskiego i Piątka.

Mecz reprezentacji Polski ze Słowenią odbędzie się szóstego września o godz. 20.45 w Lublanie, a mecz z Austrią dziewiątego września o godz. 20.45 na PGE Narodowym w Warszawie. Kadra Jerzego Brzęczka jest liderem grupy G. Biało-czerwoni po czterech meczach mają komplet 12 punktów. Drugi w tabeli Izrael traci do Polaków pięć punktów, trzecia Austria sześć, a czwarta Słowenia siedem.

Więcej o: