Reprezentant Polski podpisał kontrakt z włoskim klubem. Roczne wypożyczenie z opcją wykupu

Arkadiusz Reca przeszedł testy medyczne i został nowym piłkarzem włoskiego SPAL. Reprezentant Polski zostanie wypożyczony na rok z opcją wykupu.

Wichniarek: Krychowiak czy Lewandowski nie będą grać wiecznie

Zobacz wideo

Arkadiusz Reca, będący dotychczas piłkarzem Atalanty, przeszedł pomyślnie testy medyczne przed wypożyczeniem do włoskiego SPAL. W środę klub wydał oficjalny komunikat o podpisaniu rocznego kontraktu z opcją wykupu.

Dla reprezentanta Polski to ogromna szansa na grę, mając na uwadze, że w poprzednim sezonie zagrał łącznie 45 minut w Serie A.

Na transferze Recy może zarobić Wisła Płock

Jak donosi Maciej Wąsowski z Przeglądu Sportowego, Atalanta oczekuje wpisania kwoty 8 milionów euro do umowy, w razie chęci wykupu Recy przez SPAL. Jeżeli do 30 czerwca włoski klub zdecyduje się na wykupienie reprezentanta Polski, Wisła Płock ma zapewniony procent od następnego transferu, co oznacza, że płocki klub mógłby liczyć na niemałą sumę pieniędzy.

Reca został powołany przez Jerzego Brzęczka na wrześniowe mecze kadry ze Słowenią i Austrią, które odbędą się kolejno 6 września w Lublanie i 9 września w Warszawie, na Stadionie Narodowym.

Pobierz aplikację Football LIVE na Androida

Aplikacja Football LIVEAplikacja Football LIVE Sport.pl

Więcej o: