Jerzy Brzęczek powołał kadrę na mecze reprezentacji Polski ze Słowenią i Austrią! Jedna niespodzianka

Jerzy Brzęczek powołał 27 zawodników na mecze reprezentacji Polski w eliminacjach Euro 2020 ze Słowenią i Austrią. W kadrze znaleźli się m.in. Krystian Bielik, Jakub Błaszczykowski czy Dawid Kownacki. Niespodzianką jest obecność Arkadiusza Recy, który wciąż nie gra regularnie w klubie.
Zobacz wideo

Reprezentacja Polski zagra dwa kolejne mecze w eliminacjach do Euro 2020 z kadrą Słowenii i Austrii. Pierwsze spotkanie zostanie rozegrane szóstego września o godz. 20.45 w Lublanie, a drugi dziewiątego września o godz. 20.45 na PGE Narodowym w Warszawie. Kadra Jerzego Brzęczka jest liderem grupy G. Biało-czerwoni po czterech meczach mają komplet 12 punktów. Drugi w tabeli Izrael traci do Polaków pięć punktów, trzecia Austria sześć, a czwarta Słowenia siedem. 

Zgrupowanie polskiej kadry rozpocznie się w niedzielę pierwszego września. Pojawi się na nim 27 zawodników, wśród nich Krystian Bielik, Jakub Błaszczykowski, Sebastian Szymański czy największe zaskoczenie w kadrze Brzęczka - Arkadiusz Reca, który wciąż nie gra regularnie w Atalancie. W pierwszym meczu nowego sezonu ze SPAL, lewy obrońca reprezentacji Polski nie zmieścił się nawet na ławce.

Kadra reprezentacji Polski na wrześniowe zgrupowanie:

  • Bramkarze: Szczęsny, Fabiański, Skorupski
  • Obrońcy: Bednarek, Bereszyński, Cionek, Glik, Gumny, Jędrzejczyk, Kędziora, Pazdan, Reca, Rybus
  • Pomocnicy: Bielik, Błaszczykowski, Góralski, Grosicki, Kądzior, Klich, Krychowiak, Linetty, S. Szymański, Zieliński
  • Napastnicy: Kownacki, Lewandowski, Milik, Piątek

Football LIVEFootball LIVE Football LIVE

Pobierz aplikację Football LIVE na Androida

Więcej o: