Aplikacja Fotball LIVE
  POBIERZ

Mateusz Borek: Jerzy Brzęczek powoła trzech młodych piłkarzy do reprezentacji Polski

Jerzy Brzęczek powoła trzech młodych piłkarzy na następne zgrupowanie reprezentacji Polski - powiedział Mateusz Borek w programie "Misja Futbol". Powołania mają dostać Krystian Bielik, Robert Gumny i Sebastian Szymański.
Zobacz wideo

Reprezentacja Polski we wrześniu zmierzy się na wyjeździe ze Słowenią i w Warszawie z Austrią w spotkaniach w ramach eliminacji Euro 2020. Mateusz Borek prognozuje, że Jerzy Brzęczek powoła trzech piłkarzy z reprezentacji Polski do lat 21, prowadzonej przez Czesława Michniewicza: to Krystian Bielik (Derby County), Robert Gumny (Lech Poznań) i Sebastian Szymański (Dinamo Moskwa). Takie powołania są bardzo prawdopodobne, jako że Czesław Michniewicz nie powołał żadnego z nich na najbliższe mecze młodzieżowej reprezentacji Polski, choć nadal mogą występować w młodzieżówce. 

Nowe twarze w reprezentacji Polski Jerzego Brzęczka

Robert Gumny i Sebastian Szymański już dostawali powołania na mecze reprezentacji Polski, ale jak do tej pory nie zaliczyli debiutu. Za to Krystian Bielik jak do tej pory jeszcze nie dostał ani jednego powołania. Do kadry może wrócić również Jakub Błaszczykowski, który zaczął grać po kilkumiesięcznej przerwie spowodowanej kontuzją.

  
Aplikacja Fotball LIVE
  POBIERZ