Przepiękny gol Grzegorza Krychowiaka! Kapitalne uderzenie Polaka [WIDEO]

Grzegorz Krychowiak strzelił swojego drugiego gola w tym sezonie ligi rosyjskiej. I to w jakim stylu!

Grzegorz Krychowiak został bohaterem Lokomotiwu Moskwa już tydzień temu. Reprezentant Polski zdobył zwycięską bramkę w doliczonym czasie gry drugiej połowy w starciu z Krylią Sowietow Samara (2:1). Polak podtrzymał znakomitą passę w starciu z Uralem. W 76. minucie strzelił pięknego gola strzałem z dystansu:

Jego Lokomotiw Moskwa wygrał aż 4:0 i awansował na drugie miejsce w tabeli. Po pięciu kolejkach ma 10 punktów - tyle samo, co trzeci Krasnodar i czwarty Arsienał Tuła. Prowadzi Zenit Sankt-Petersburg z 13 pkt. Lokomotiw może zostać jeszcze wyprzedzony przez CSKA Moskwa (9 pkt) i FK Rostów (8 pkt), które dopiero rozegrają swoje spotkania w piątej kolejce.