Największy mistrz w historii. 40. piłkarskie trofeum w karierze! Ma oficjalną ofertę

Brazylia wygrała w niedzielę finał Copa America, pokonując Peru 3:1. Tym samym Dani Alves wygrał swoje 40. trofeum w karierze i jest zdecydowanym rekordzistą!

36-letni Dani Alves nie ma sobie równych. Z Sevillą sięgnął po pięć trofeów (w tym dwa Puchary UEFA), z Barceloną aż 23 (w tym trzy Ligi Mistrzów i sześciokrotnie wygrywał ligę), dwa z Juventusem (mistrzostwo i Puchar Włoch) oraz sześć z PSG. Z reprezentacją Brazylii wygrał pięć turniejów: Copę America i Puchar Konfederacji (dwukrotnie) oraz mistrzostwa świata do lat 20. Łącznie ma już aż 40 trofeów, a jakby tego było mało, to został wybrany najlepszym piłkarzem zakończonego właśnie Copa America.

Zobacz wideo

Gdzie zagra Dani Alves? Dostał oficjalną ofertę

Obecnie Alves jest bez klubu po tym, jak zdecydował się na odejście z PSG. Brazylijczyk chciałby wrócić do Barcelony, która zastanawia się nad tą ofertą. 36-latek dostał już oficjalną ofertę od Interu Mediolan, którą rozważa. Jednak niedługo może dostać kolejne propozycje, jako że według UOL Esporte interesują się nim m.in. Juventus i Sevilla (jego byłe kluby) oraz Atletico Madryt. Brazylijczyk chętnie zagrałby w angielskiej Premier League, ale jak na razie nie dostał żadnej przekonującej oferty z Wysp.

Więcej o: