Reprezentant Polski znalazł się w najlepszej "11" Euro U-21! Przebiera w ofertach

Krystian Bielik został doceniony za swój występ podczas mistrzostw Europy U-21 rozgrywanych we Włoszech i w San Marino. Polski obrońca znalazł się w najlepszej "11" turnieju, wybranej przez portal Whoscored.com.

Krystian Bielik był jednym z najlepszych piłkarzy w kadrze Czesława Michniewicza podczas Euro U-21, które jest rozrywane we Włoszech i w San Marino. 21-letni obrońca w imponujący sposób wyprowadzał piłkę z własnej połowy, potrafił ją dobrze przerzucił w inny sektor boiska, ale przede wszystkim dobrze realizował plan nakreślony przez Czesława Michniewicza.

Zobacz wideo

Bielik został doceniony z dwóch powodów - fenomenalnie radził sobie w defensywie, zwłaszcza w spotkaniach z Belgią i Włochami, a także zdobył dwie bramki, decydujące o dwóch zwycięstwach drużyny Czesława Michniewicza. To sprawiło, że znalazł się w najlepszej "11" zakończonego w niedzielę turnieju.

Gdzie trafi Krystian Bielik?

Powrót do Arsenalu U-21 nie ma sensu. Z trenerem Unaiem Emerym jeszcze się nie kontaktowałem. Wierzę natomiast, że ludzie z Arsenalu mnie oglądają i wiedzą, jakiego zawodnika mają w składzie. Jest całkiem spore zainteresowanie ze strony innych klubów. Trzeba na spokojnie usiąść z ludźmi z Arsenalu, porozmawiać o mojej przyszłości i dojść do porozumienia

- mówił niedawno 21-letni zawodnik w rozmowie z TVP Sport. Dzięki występowi na Euro U-21 Bielik może przebierać w ofertach. Jak informuje "The Sun" ma propozycje gry w klubach z Anglii, Niemiec, Włoch, Holandii i Belgii

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.