Piłkarz AS Romy skrytykował Zbigniewa Bońka. "Ktoś tu za dużo gada"

Zbigniew Boniek zabrał głos w sprawie ostatnich decyzji władz AS Romy, która pożegnała się ze swoimi legendami - Francesco Tottim i Daniele De Rossim. Jego słowa nie spodobały się obecnemu piłkarzowi rzymskiego klubu, Diego Perottiemu.

Władze AS Romy pożegnały się z dwiema klubowymi legendami - Francesco Tottim i Daniele De Rossim. Tych zmian nie popierają kibice, którzy kompletnie nie rozumieją decyzji działaczy klubu. Nie spodobały się one także Zbigniewowi Bońkowi, który zwrócił uwagę, co jego zdaniem przyniesie przyszłość.

Zobacz wideo

Boniek był obecny akurat na gonitwach koni, stąd jego odniesienie do zakładów. - Gdyby kwestia przyszłości klubu była zakładem, to czy wiązałaby się z nią jakakolwiek pewność? - przyznał prezes Polskiego Związku Piłki Nożnej na antenie włoskiego "Radio Radio". - Postawię 20 euro na gonitwę, ale na Romę nie postawiłbym ani jednego eurocenta - dodał Boniek.

Na jego słowa zareagował obecny piłkarz AS Romy, Diego Perotti, który wrzucił post na swój Instagram. Widać na nim zdjęcie artykułu z cytatem ze Zbigniewa Bońka. - Ktoś tutaj za dużo gada - dodał Argentyńczyk, odnosząc się do słów Polaka. 

Więcej o: