Aplikacja Fotball LIVE
  POBIERZ

Były wybitny reprezentant Holandii zatrzymany przez policję za ekscesy po alkoholu [WIDEO]

Wesley Sneijder został zatrzymany przez policję po tym, gdy oskarżono go o zniszczenie samochodu. Według "The Sun" Holender tańczy pijany na dachu autu, a szkody powstałe w ten sposób wyceniono na ponad 5 tysięcy funtów.

Do incydentu z udziałem Holendra doszło w niedzielę, w Utrechcie - rodzinnym mieście piłkarza. Sneijder, który gra obecnie w katarskim Al-Gharafa wszedł na samochód, skopał przednią szybę, po czym zaczął tańczyć na dachu pojazdu. Ekscesy przerwała policja. Szkody wyceniono łącznie na blisko 5,4 tysiąca funtów. Wesley Sneijder miał już zapłacić odszkodowanie właścicielowi zniszczonego auta.

Zobacz wideo

Choć policja oficjalnie nie potwierdziła, że pijanym mężczyzną był Wesley Sneijder, to nagrania z monitoringu rozwiały wszelkie wątpliwości. Cała sprawa zakończyła się po rozliczeniu się przez holenderskiego piłkarza.

Sneijder od stycznia ubiegłego roku gra w katarskim Al-Gharafa. Wcześniej reprezentował m.in. Ajax Amsterdam, Real Madryt czy Inter Mediolan. Zagrał w 134 meczach reprezentacji Holandii, z którą zdobył. m.in wicemistrzostwo świata w RPA.

Więcej o:
  
Aplikacja Fotball LIVE
  POBIERZ