Aplikacja Fotball LIVE
  POBIERZ

Reprezentant Polski U-21 o krok od nowego klubu! Jednak nie zagra w Legii Warszawa

Zwrot akcji w sprawie transferu Przemysława Płachety! Reprezentant Polski U-21 i zawodnik Podbeskidzia Bielsko-Biała nie trafi do Legii Warszawa, a do Śląska Wrocław - poinformował na Twiterze Mateusz Borek, dziennikarz Polsatu.

Przemysław Płacheta rozegrał bardzo dobry sezon w Podbeskidziu Bielsko-Biała, pojechał na Euro U-21, a teraz jest o krok od transferu do ekstraklasy. Reprezentantem Polski U-21 interesowała się Legia Warszawa, Wisła Płock, ale wszystko wskazuje na to, że Płacheta wyląduje w Śląsku Wrocław. - Zwrot akcji w sprawie transferu reprezentanta Polski U21 Przemysława Płachety. Ma podpisać 3-letni kontrakt ze Śląskiem Wrocław - napisał na Twitterze Mateusz Borek, dziennikarz Polsatu.

Zobacz wideo

Przemysław Płacheta rozegrał w minionym sezonie 25 meczów dla Podbeskidzia Bielsko-Biała. Strzelił sześć goli i miał dwie asysty. W Euro U-21 zagrał w meczu z Hiszpanią. Wszedł na murawę w 71. minucie za Szymona Żurkowskiego. W swojej karierze 21-latek grał m.in. w Polonii Warszawa, zespołach młodzieżowych RB Lipsk i Pogoni Siedlce. Jego nominalną pozycją jest lewe skrzydło, ale może też występować na lewej obronie lub na prawym skrzydle.

  
Aplikacja Fotball LIVE
  POBIERZ