Aplikacja Fotball LIVE
  POBIERZ

Są oferty dla Krystiana Bielika! To efekt świetnej postawy podczas Euro U-21

Krystian Bielik przebiera w ofertach! Obrońca młodzieżowej reprezentacji Polski ma propozycje gry w klubach z Anglii, Niemiec, Włoch, Holandii i Belgii. To efekt świetnej postawy Bielika podczas Euro U-21.

Krystian Bielik był jednym z najlepszych piłkarzy w kadrze Czesława Michniewicza podczas Euro U-21, które jest rozrywane we Włoszech i w San Marino. 21-letni obrońca w imponujący sposób wyprowadzał piłkę z własnej połowy, potrafił ją dobrze przerzucił w inny sektor boiska, ale przede wszystkim dobrze realizował plan nakreślony przez Czesława Michniewicza. To zwróciło uwagę skautów klubów z najlepszych lig w Europie. 'The Sun' podaje, że Bielik ma oferty z Anglii, Niemiec, Włoch, Holandii i Belgii.

Zobacz wideo

Krystian Bielik jest piłkarzem Arsenalu, ale ostatni sezon spędził na wypożyczeniu w Charlton Atlhetic, gdzie zagrał w 34 meczach i strzelił cztery gole. Kontrakt 21-latka z Arsenalem obowiązuje do końca czerwca 2021 roku. Bielik trafił do Arsenalu w 2015 roku, w pierwszym zespole rozegrał tylko dwa mecze.

Krystian Bielik: Trzeba na spokojnie usiąść z ludźmi z Arsenalu

- Powrót do Arsenalu U-21 nie ma sensu. Z trenerem Unaiem Emerym jeszcze się nie kontaktowałem. Wierzę natomiast, że ludzie z Arsenalu mnie oglądają i wiedzą, jakiego zawodnika mają w składzie. Jest całkiem spore zainteresowanie ze strony innych klubów. Trzeba na spokojnie usiąść z ludźmi z Arsenalu, porozmawiać o mojej przyszłości i dojść do porozumienia - mówił niedawno Bielik w rozmowie z TVP Sport.

  
Aplikacja Fotball LIVE
  POBIERZ