Wielka pensja dla nowego trenera Chelsea

Brytyjskie media donoszą, że Frank Lampard jest o krok od podpisania kontraktu z Chelsea. Anglik może liczyć na wielką pensję - przez 3 lata ma otrzymywać aż 5,5 miliona funtów za każdy sezon pracy.

Brytyjskie media informują, że w najbliższych dniach Frank Lampard zostanie ogłoszony nowym trenerem Chelsea. Derby County we wtorek dało oficjalną zgodę swojego szkoleniowcowi na rozmowy z londyńskim klubem. Jak się okazuje, Anglik może liczyć na wielką pensję za swoją pracę.

Zobacz wideo

"The Sun" informuje, że Lampard podpisze 3-letni kontrakt, dzięki któremu będzie zarabiać aż 5,5 miliona funtów za każdy sezon swojej pracy w Chelsea. Dokładnie tyle zarabiał także jego poprzednik, Maurizio Sarri. Biorąc jednak pod uwagę doświadczenie nadal obecnego trenera Derby County, ta kwota robi ogromne wrażenie.

Lampard prowadząc Derby County w ubiegłym sezonie do końca walczył o awans do Premier League, jednak ostatecznie przegrał baraże przeciwko Aston Villi. Anglik był zawodnikiem Chelsea w latach 2001-2014. W tym czasie wygrał trzy mistrzostwa Anglii i cztery Puchary Anglii, Ligę Mistrzów oraz Ligę Europy.

Więcej o: