Aplikacja Fotball LIVE
  POBIERZ

Kolejny klub walczy o Dawida Kownackiego. Zaskakujący kierunek

Występująca we włoskiej Serie B AS Cittadella włącza się do walki o Dawida Kownackiego. Chcą wykorzystać opieszałość Fortuny Duesseldorf.

Dyrektor sportowy Citadelli, Stefano Marchetti jest już ze swoim odpowiednim z Sampdorii i omawiał kwestie ewentualnego wypożyczenia polskiego napastnika. Bardzo zainteresowana Polakiem jest Fortuna Duesseldorf, ale negocjacje w sprawie Polaka się przeciągają. 

Zobacz wideo

Nie wiadomo jednak, czy sam Kownacki byłby zainteresowany graniem na niższym poziomie rozgrywkowym, bo przecież w czasie wiosny spędzonej w Bundeslidze zaliczył 10 meczów i strzelił cztery bramki. 

Fortuna Duesseldorf cały czas zbiera pieniądze na wykupienie Dawida Kownackiego z Sampdorii Genua. W tym celu niemiecki klub planuje sprzedaż Benito Ramana za 10 milionów euro. Polak nie ukrywał, że sam chciałby zostać w niemieckiej drużynie, działacze Fortuny także są zachwyceni jego postawą. Do tej pory jedynym problemem były pieniądze potrzebne do jego pozyskanie, jednak po sprzedaży Belga kłopot zostanie rozwiązany.

  
Aplikacja Fotball LIVE
  POBIERZ