Aplikacja Fotball LIVE
  POBIERZ

Poznaliśmy pary ćwierćfinałowe Copa America. A w półfinale możliwy wielki hit!

Poznaliśmy wszystkich ćwierćfinalistów Copa America rozgrywanego w Brazylii. W ostatnich dwóch spotkaniach fazy grupowej Urugwaj pokonał obrońców tytułu, Chile, a Ekwador zremisował z reprezentacją Japonii. Już w półfinale może dojść do wielkiego hitu Brazylia - Argentyna.

Ostatniego dnia fazy grupowej, reprezentacja Urugwaju pokonała 1:0 Chile, obrońców tytułu, po bramce strzelonej przez Edinsona Cavaniego w 82. minucie meczu, choć przez długi czas to ich rywale mieli przewagę w każdym aspekcie gry. Taki wynik oznacza, to zawodnicy Oscara Tabareza wygrali grupę C i z pierwszego miejsca awansowali do ćwierćfinałów. W drugim spotkania Ekwador zremisował 1:1 z reprezentacją Japonii.

Zobacz wideo

Tym samym poznaliśmy już wszystkie pary ćwierćfinałowe Copa America. Gospodarze, Brazylijczycy zmierzą się z Paragwajem, Wenezuela zagra się z kiepsko radzącą sobie Argentyną, Kolumbia o awans do półfinału walczyć będzie z Chile, a Urugwaj z Peru. Początek fazy pucharowej już w nocy z 27 na 28 czerwca. W półfinale zmierzą się zwycięzcy meczów Brazylia - Paragwaj - Wenezuela - Argentyna i Kolumbia - Chile - Urugwaj - Peru.

Komplet par półfinałowych:

  • Brazylia - Paragwaj (28 czerwca, 2:30)
  • Wenezuela - Argentyna (28 czerwca, 21:00)
  • Kolumbia - Chile (29 czerwca, 1:00)
  • Urugwaj - Peru (29 czerwca, 21:00)
  
Aplikacja Fotball LIVE
  POBIERZ