Aplikacja Fotball LIVE
  POBIERZ

Kamil Grabara ma trzy oferty z klubów Premier League. Wielkie zainteresowanie

Mateusz Borek opowiedział w programie "Prawda Futbolu" o pierwszych ofertach transferowych, które pojawiły się dla piłkarzy reprezentacji Polski U-21 po mistrzostwach Europy we Włoszech.

Reprezentacja Polski U-21 przegrała z Hiszpanią aż 0:5 w swoim ostatnim meczu grupowym mistrzostw Europy rozgrywanych we Włoszech i po zajęciu 3. miejsca w grupie, definitywnie pożegnała się z turniejem. Jak się jednak okazuje, pierwsi zawodnicy kadry Czesława Michniewicza otrzymali już oferty transferowe. Jednym z nich jest Kamil Grabara, który zaprezentował się w trzech spotkaniach z bardzo dobrej strony.

Zobacz wideo

- Na meczu z Hiszpanią był obecny jeden z najważniejszych ludzi w Liverpoolu, którzy przyjechał specjalnie, żeby zobaczyć Grabarę. I co się okazuje? Grabara ma trzy oferty wstępne z Premier League, trzy-cztery oferty z Championship, do tego oferta z Bundesligi i duży klub z 2. Bundesligi. Także ten chłopak trochę ma tych ofert. Lepiej wybrać klub, gdzie Kamil będzie regularnie bronił, niż iść do większej nazwy w Premier League i siedzieć na ławce - powiedział Mateusz Borek w programie "Prawda Futbolu".

Borek zwrócił także uwagę na sytuację Dawida Kownackiego, dla którego Euro U-21 z pewnością nie było udane. - Jestem entuzjastą jego talentu, ale to nie był jego turniej. Jest jednak w trudnej sytuacji. Fortuna nie jest w stanie zapłacić wielkiej kasy, a Dawid trochę pogrywał sobie ustnie z Sampdorią. Wydaje się, że jedynym rozsądnym rozwiązaniem jest przedłużenie tego wypożyczenia - dodał komentator Polsatu Sport.

  
Aplikacja Fotball LIVE
  POBIERZ