Aplikacja Fotball LIVE
  POBIERZ

Dani Alves zaoferował się nowemu klubowi. To byłby sensacyjny powrót!

Dani Alves zdecydował się nie przedłużać umowy z PSG. Jak donosi hiszpański dziennikarz obrońca miał zaoferować swoje usługi FC Barcelonie, w które grał przez wiele lat. Byłby to sensacyjny powrót 36-letniego zawodnika.

Dani Alves zdecydował, że po dwóch latach odchodzi z Paris Saint Germain. Były zawodnik m.in Barcelony występował w drużynie mistrzów Francji od 2017 roku. Dwa razy zdobył mistrzostwo kraju i raz puchar kraju. 

Zobacz wideo

Gerard Romero z RAC1 informuje, że kilka dni temu Dani Alves zaproponował Barcelonie, że może wrócić do klubu. Byłby to sensacyjny powrót, bo piłkarz ma już 36 lat. Nadal jest jednak w świetnej formie. Brazylijczyk gra właśnie na Copa America, a w sobotnim meczu z Peru zdobył nawet gola. Barcelonie nie odrzuciła propozycji, ale miała poprosić o czas na przeanalizowanie sytuacji w swojej kadrze

Dani Alves odchodzi z PSG! Wystosował specjalny komunikat do kibiców klubu

- Zakończył się kolejny cykl w moim życiu. Cykl zwycięski, pełen nauki i doświadczeń. Chciałbym podziękować rodzinie PSG za możliwość napisania kolejnej strony historii tego klubu. Chce też podziękować wszystkim pracownikom za ich sympatię, szacunek i współpracę od pierwszego dnia. Czynicie ten klub bardziej wyjątkowym - napisał Dani Alves.

I dodał: To były dwa lata ciągłego odkrywania siebie, by wypełnić misję. Wszystko ma jednak początek, środek i koniec, a teraz przyszedł czas na ten ostatni punkt. Przepraszam, jeśli nie wszystko wyglądało w jakimś momencie dobrze na boisku. Przepraszam, jeśli kiedyś popełniłem błąd. Starałem się dać z siebie wszystko.

  
Aplikacja Fotball LIVE
  POBIERZ