Dani Alves odchodzi z PSG! Wystosował specjalny komunikat do kibiców klubu

Dani Alves zdecydował, że odchodzi z Paris Saint Germain. Brazylijski obrońca wystosował specjalny komunikat do fanów klubu.

Dani Alves zdecydował, że po dwóch latach odchodzi z Paris Saint Germain. Były zawodnik m.in Barcelony występował w drużynie mistrzów Francji od 2017 roku. Dwa razy zdobył mistrzostwo kraju i raz puchar kraju. 

- Zakończył się kolejny cykl w moim życiu. Cykl zwycięski, pełen nauki i doświadczeń. Chciałbym podziękować rodzinie PSG za możliwość napisania kolejnej strony historii tego klubu. Chce też podziękować wszystkim pracownikom za ich sympatię, szacunek i współpracę od pierwszego dnia. Czynicie ten klub bardziej wyjątkowym - napisał Dani Alves.

 

Dani Alves: Przepraszam, jeśli kiedyś popełniłem błąd

I dodał: To były dwa lata ciągłego odkrywania siebie, by wypełnić misję. Wszystko ma jednak początek, środek i koniec, a teraz przyszedł czas na ten ostatni punkt. Przepraszam, jeśli nie wszystko wyglądało w jakimś momencie dobrze na boisku. Przepraszam, jeśli kiedyś popełniłem błąd. Starałem się dać z siebie wszystko.

Na razie nie wiadomo, do jakiego klubu trafi Brazylijczyk. W ostatnim czasie mówiło się m.in o Juventusie, z którego odchodzi Cancelo. Brazylijczyk gra właśnie na Copa America, a w sobotnim meczu z Peru zdobył nawet gola. 

Więcej o: