Aplikacja Fotball LIVE
  POBIERZ

Włoskie media: Gigantyczna oferta za Wojciecha Szczęsnego. Juventus musi podjąć decyzję

Juventus otrzymał gigantyczną ofertę za Wojciecha Szczęsnego - poinformował dziennikarz Luca Momblano na antenie stacji telewizyjnej Telelombardia.

Wojciech Szczęsny jest bramkarzem Juventusu od dwóch lat. Reprezentant Polski zwrócił na siebie uwagę "Starej Damy" występami w AS Romie, po czym mistrz Włoch wykupił go z Arsenalu (to z tego klubu był wypożyczony do Romy). Władze klubu są bardzo zadowolone z występów Szczęsnego, ale teraz muszą rozważyć możliwość jego sprzedaży.

Zobacz wideo

Wojciech Szczęsny i Juventus z ofertą

Jak poinformował Luca Momblano, Juventus otrzymał gigantyczną ofertę za Wojciecha Szczęsnego. Zainteresowany klub miał skontaktować się z dyrektorem sportowym Fabio Paraticim w sprawie ewentualnego transferu. Dokładniejsze szczegóły na ten moment nie są znane, ale powinny zostać upublicznione w najbliższych dniach.

Polak rozegrał w minionym sezonie 41 meczów w klubie. Puścił w nich 32 gole i zachował aż 18 czystych kont. Zdobył z Juventusem kolejne mistrzostwo Włoch, a w Lidze Mistrzów doszedł do ćwierćfinału, gdzie lepszy okazał się Ajax (2:3 w dwumeczu). 

  
Aplikacja Fotball LIVE
  POBIERZ