Aplikacja Fotball LIVE
  POBIERZ

Reprezentant Polski U-21 blisko transferu do Legii Warszawa! Mateusz Borek potwierdza

Wszystko wskazuje na to, że już wkrótce Legia Warszawa pozyska kolejnego zawodnika. Będzie to skrzydłowy - Przemysław Płacheta z Podbeskidzia Bielsko-Biała.

Kilka dni temu Łukasz Wiśniowski i Jakub Polkowski z kanału FootTruck informowali, że Przemysław Płacheta znajduje się w kręgu zainteresowań Legii Warszawa, ale transfer nie jest jeszcze pewny. Jednak po meczu z Hiszpanią (0:5) Mateusz Borek z Polsatu poinformował, że skrzydłowy trafi wkrótce do Legii Warszawa za niewielkie pieniądze.

Zobacz wideo

Legia Warszawa sprowadza Płachetę

Przemysław Płacheta to młodzieżowy reprezentant Polski, który był w kadrze prowadzonej przez Czesława Michniewiczana mistrzostwach Europy do lat 21. Zawodnik wszedł na boisko w 71. minucie sobotniego meczu z Hiszpanią.

Skrzydłowy w poprzednim sezonie grał w barwach Podbeskidzia Bielsko-Biała. A w całych rozgrywkach udało mu się strzelić sześć bramek. Piłkarz charakteryzuje dobrym dryblingiem i szybkością. W swojej karierze grał także w niemieckich klubach, bo w latach 2015-2018 był w SG Sonnenhof Großaspach oraz młodzieżowym zespole RB Lipsk.

  
Aplikacja Fotball LIVE
  POBIERZ