Aplikacja Fotball LIVE
  POBIERZ

Kuriozalny gol w Copa America. Bramkarz "zrobił Kariusa". Spektakularna wpadka [WIDEO]

W meczu grupowym Copa America pomiędzy Peru, a Brazylią, padł kuriozalny gol. Bramkarz reprezentacji Peru Gallese wybijając piłkę, trafił w brazylijskiego napastnika Roberto Firmino i... to trzeba zobaczyć.

W meczu trzeciej kolejki fazy grupowej Copa America Brazylijczycy grają z Peru. Po pierwszej połowie prowadzą aż 3:0, ale to drugi gol wzbudził najwięcej... wesołości. Bramkarz Peru zaliczył spektakularną wtopę i szybko został okrzyknięty drugim Kariusem.

Brazylia pewnie zmierza do zwycięstwa w tym meczu i awansu z pierwszego miejsca w grupie do kolejnej fazy Copa America. W poprzednich meczach Brazylijczycy wygrali z Boliwią 3:0 i zremisowali z Wenezuelą 0:0. Z kolei Peru również bezbramkowo zremisowało z Wenezuelą i wygrało z Boliwią 3:1. W trwającym równolegle meczu Wenezueli z Boliwią, po pierwszej połowie 1:0 prowadzą Ci pierwsi.

Zobacz wideo

Bramkarz Peru jak Loris Karius

Dlaczego bramkarz Peru Gallese nazwany został drugim Lorisem Kariusem? Chodzi o "popis" ówczesnego bramkarza Liverpoolu w finale Ligi Mistrzów z Realem Madryt w 2018 roku, gdy ten zaliczył fatalny występ.

  
Aplikacja Fotball LIVE
  POBIERZ