Aplikacja Fotball LIVE
  POBIERZ

Pogodowy kataklizm przed meczem Polaków. Grad wielkości kurzych jaj! [WIDEO]

Reprezentacja Polski U-21 stanie w sobotę przed szansą na awans do półfinału mistrzostw Europy. W ostatnim meczu fazy grupowej zespół Czesława Michniewicza zmierzy się z Hiszpanią. Problem w tym. że w Bolonii na kilka godzin przed meczem przeszła ogromna burza.

Po zwycięstwach z Belgią (3:2) i Włochami (1:0) reprezentacja Polski U-21 jest już blisko półfinału mistrzostw Europy. Awans do kolejnej rundy turnieju sprawi też, że polskich piłkarzy zobaczymy na przyszłorocznych igrzyskach olimpijskich w Tokio. Być może ich decydujące starcie będzie rozgrywane w bardzo trudnych warunkach atmosferycznych. W sobotę rano w Bolonii przeszła ogromna burza. Padał też grad. Grad wielkości kurzych jaj!

Zobacz wideo

W Modenie oddalonej o 50 km od Bolonii pogoda również nie dopisuje...

O godz. 20, na godzinę przed rozpoczęciem meczu, synoptycy spodziewają się obfitych opadów.

Jeśli w sobotę wieczorem zespół Czesława Michniewicza wygra lub zremisuje z Hiszpanią, zakończy rywalizację w grupie A na pierwszym miejscu. Polacy mogą teoretycznie awansować również w przypadku jednobramkowej porażki, ale sytuacja znacznie się skomplikowała po piątkowych spotkaniach w grupie C - i w takim wypadku nasi reprezentanci musieliby czekać na wyniki innych spotkań aż do poniedziałku.

Przed 3. kolejką fazy grupowej Hiszpania ma na swoim koncie 3 punkty. Podopieczni Luisa de la Fuente rozpoczęli włoski turniej od porażki z gospodarzami 1:3, a później pokonali Belgów 2:1.

  
Aplikacja Fotball LIVE
  POBIERZ