Aplikacja Fotball LIVE
  POBIERZ

Hiszpania - Polska, czyli ostatni krok w walce o awans do półfinału Euro U-21. Transmisja w otwartym kanale! TV, stream online, na żywo, 22.06

Reprezentacja Polski U-21 stanie dziś przed szansą na awans do półfinału mistrzostw Europy. W ostatnim meczu fazy grupowej zespół Czesława Michniewicza zmierzy się z Hiszpanią. Decydujące spotkanie obejrzymy w otwartym kanale.
Zobacz wideo

Po zwycięstwach z Belgią (3:2) i Włochami (1:0) reprezentacja Polski U-21 jest już blisko półfinału mistrzostw Europy. Awans do kolejnej rundy turnieju sprawi też, że polskich piłkarzy zobaczymy na przyszłorocznych igrzyskach olimpijskich w Tokio.

Jeśli dziś wieczorem zespół Czesława Michniewicza wygra lub zremisuje z Hiszpanią, zakończy rywalizację w grupie A na pierwszym miejscu. Polacy mogą teoretycznie awansować również w przypadku jednobramkowej porażki, ale sytuacja znacznie się skomplikowała po piątkowych spotkaniach w grupie C - i w takim wypadku nasi reprezentanci musieliby czekać na wyniki innych spotkań aż do poniedziałku.

Co musi się stać, by Polska awansowała do półfinału mimo porażki z Hiszpanią? Analiza możliwych scenariuszy w ostatniej kolejce grupy A.

Przed 3. kolejką fazy grupowej Hiszpania ma na swoim koncie 3 punkty. Podopieczni Luisa de la Fuente rozpoczęli włoski turniej od porażki z gospodarzami 1:3, a później pokonali Belgów 2:1.

- Mamy już za sobą odprawę na temat hiszpańskich graczy. Przedstawiliśmy informacje zawodnikom jak grają ich przyszli rywale. Wiedzą co oni potrafią. Obserwujemy ich od dłuższego czasu. To ciekawy zespół z gwiazdami w wielkich klubach. A ci, którzy nie mają jeszcze silnej drużyny, po turnieju prawdopodobnie w nich się znajdą. Sposób gry hiszpańskich zawodników różni się do belgijskich czy włoskich. Na pewno mają więcej indywidualności - ocenił Michniewicz.

Hiszpania - Polska. Gdzie oglądać mecz mistrzostw Europy U-21? Transmisja TV, stream online, na żywo

Transmisję TV sobotniego spotkania reprezentacji Polski z Hiszpanią przeprowadzą: TVP 1 i TVP Sport. W Internecie ostatni mecz fazy grupowej obejrzymy na stronie sport.tvp.pl i w aplikacji TVP Sport. Studio rozpocznie się o godz. 19:25 w TVP Sport (od 20:30 w TVP 1), a na Stadio Renato Dall'Ara przeniesiemy się o godz. 20:50.

  
Aplikacja Fotball LIVE
  POBIERZ