Aplikacja Fotball LIVE
  POBIERZ

Oficjalnie: Legendarny hiszpański napastnik kończy piłkarską karierę

Fernando Torres kończy piłkarską karierę. Znakomity hiszpański napastnik przekazał tę wiadomość za pośrednictwem swojego profilu na Twitterze. "Po 18 wspaniałych latach nadszedł czas, by zakończyć moją piłkarską karierę" - napisał Hiszpan.

"Po 18 wspaniałych latach naszedł czas, by zakończyć moją piłkarską karierę" - w takich słowach Fernando Torres ogłosił zakończenie swojej piłkarskiej kariery. Powody podjęcia takiej decyzji Hiszpan wyjaśni na specjalnie zwołanej konferencji prasowej, która odbędzie się w najbliższą niedzielę w Tokio.

Zobacz wideo

Fernando Torres jest legendą Atletico Madryt. Łącznie w trakcie swojej kariery reprezentował barwy tego klubu przez 11 lat, zdobywając Ligę Europy w 2018 roku, co udało mu się także w 2013 roku, grając dla Chelsea. Z angielskim klubem wygrał rok wcześniej Ligę Mistrzów. Reprezentował także barwy Liverpoolu i AC Milan, a ostatni sezon spędził w japońskim Sagan Tosu.

Przez wiele lat grał także w reprezentacji Hiszpanii. Zagrał łącznie w 110 meczach, w których zdobył łącznie 38 bramek. Zdobył tytuł mistrza świata w RPA w 2010 roku, a także dwukrotnie został mistrzem Europy (2008 i 2012).

  
Aplikacja Fotball LIVE
  POBIERZ