Aplikacja Fotball LIVE
  POBIERZ

Piękna radość Polaków po wygranej z Włochami. Ależ się bawią! [WIDEO]

Reprezentacja Polski w znakomitym stylu wygrała z Włochami 1:0 w drugim meczu mistrzostw Europy U-21 po bramce Krystiana Bielika. Po ostatnim gwizdku, jeszcze na murawie, zaczęli cieszyć się po zwycięstwie.

Reprezentacja Polski wygrała w drugim meczu fazy grupowej mistrzostw Europy U-21 z Włochami 1:0. Jedyną bramkę w tym spotkaniu zdobył Krystian Bielik, znakomitym strzałem sprzed pola karnego w 40. minucie. Doskonała praca w obronie i znakomita postawa Kamila Grabary sprawiła, że zespół Czesława Michniewicza jest już o krok od awansu do półfinału i wyjazdu na igrzyska olimpijskie w Tokio.

Zobacz wideo

Tuż po ostatnim gwizdku sędziego cała kadra padła sobie w ramiona, ciesząc się zwycięstwa. Po chwili zebrała się w kręgu, aby świętować wygraną w znakomitym stylu. Nagranie zostało natychmiast opublikowane w mediach społecznościowych.

Dzięki temu wynikowi Polakom wystarczy remis z Hiszpanią bądź brak wygranej Włochów z Belgami, aby awansowali do półfinału mistrzostw Europy U-21, a zarazem wywalczyć miejsce w turnieju olimpijskim w Tokio. Zespół Czesława Michniewicza swój ostatni mecz rozegra w w sobotę, o godz. 21:00.

  
Aplikacja Fotball LIVE
  POBIERZ