Sport.pl
  
Aplikacja Fotball LIVE
  POBIERZ

"Po cichu możemy marzyć. Czesław Michniewicz to wyśmienity strateg" [WIDEO]

Reprezentacja Polski w pierwszym meczu mistrzostw Europy U-21 pokonała Belgię 3:2. - Kadra Czesława Michniewicza sprawiła olbrzymią sensację. Dla mnie największym wygranym meczu z Belgią jest selekcjoner Polaków. Obrał genialną taktykę - mówi Dominik Wardzichowski, dziennikarz Sport.pl.
Zobacz wideo
Więcej o:
  
Aplikacja Fotball LIVE
  POBIERZ
Komentarze (4)
"Po cichu możemy marzyć. Czesław Michniewicz to wyśmienity strateg" [WIDEO]
Zaloguj się
 • bodzislawiaks

  Oceniono 1 raz 1

  Jeśli będzie przynajmniej awans na Igrzyska lub najlepiej jakiś medal (jak za Wójcika i Górskiego ) to można mówić wybitny.

 • segregator-a5

  Oceniono 1 raz 1

  "Czesław Michniewicz to wyśmienity strateg." To taki sam wyśmienity strateg, jak inni polscy, z dupy wzięci stratedzy: Brzęczek, Nawałka, Magiera. To nie pierwsza strategia o jakiej mówi się tylko po wygranym meczu. Typowo polskie! A jaka strategia na Włochy?

 • tomassi7

  0

  Piszę parę dni po porażce z Hiszpanią, więc z pozycji osoby o większej wiedzy, ale... Co to za strateg, który w momencie gdy nie potrafimy wyjść z własnej połowy ustawia granie od bramki?? Poza tym uważam, że ten Pan nigdy nie powinien zajmować żadnego stanowiska w PZPN. Z założenia jest to honor i nobilitacja, a Boniek wyróżnia tak kogoś kto dzwonił 711 razy do fryzjera.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX