Tak reprezentacja Polski świętowała zwycięstwo z Belgią! Uczciła je... piosenką [WIDEO]

Reprezentacja Polski U-21 pokonała Belgów 3:2 w meczu otwarcia mistrzostw Europy rozgrywanych we Włoszech. Na profilu "Łączy nas piłka" udostępniono nagranie z radości drużyny Czesława Michniewicza.

Reprezentacja Polski U-21 pokonała Belgów 3:2 w meczu otwarcia mistrzostw Europy rozgrywanych we Włoszech. Bramki zdobywali kolejno Szymon Żurkowski, Krystian Bielik i Sebastian Szymański. W końcówce było dość nerwowo, za sprawą bramki straconej w 84. minucie spotkania. Drużyna Czesława Michniewicza utrzymała jednak prowadzenie do końca i mogła cieszyć się z pierwszej wygranej.

Zobacz wideo

Po meczu reprezentacja Polski świętowała wygraną w dość oryginalny sposób, śpiewając refren piosenki Andrzeja Cierniewskiego "Tu jest twoje miejsce". Nagranie udostępniono na profilu "Łączy nas piłka" w mediach społecznościowych.

Taki piłkarz jest potrzebny kadrze Jerzego Brzęczka! Oceny po meczu Polska - Belgia U-21

Szymon Żurkowski był bohaterem reprezentacji Polski U-21 w meczu z Belgią i udowodnił, że już teraz przydałby się w kadrze Jerzego Brzeczka. Dobry mecz zagrał też Krystian Bielik, ale w pewnym momencie za bardzo uwierzył w swoje umiejętności.

Więcej o: