Aplikacja Fotball LIVE
  POBIERZ

Michniewicz podał skład Polski U-21! Ogromne osłabienie przez zatrucie pokarmowe

Poznaliśmy oficjalny skład reprezentacji Polski U-21 na mecz mistrzostw Europy przeciwko Belgom. Kluczową informacją jest fakt, że od pierwszej minuty mecz zacznie Dawid Kownacki, a także brak Roberta Gumnego, który cierpi na zatrucie pokarmowe.

Czesław Michniewicz zdecydował się wystawić w składzie Dawida Kownackiego już od pierwszej minuty pierwszego meczu mistrzostw Europy U-21 przeciwko Belgom. Oznacza to, że polskim lekarzom udało uporać się z kontuzją, której nabawił się podczas zgrupowania pierwszej reprezentacji przed meczami z Macedonią Północną i Izraelem. W podstawowej jedenastce zabraknie natomiast Roberta Gumnego, który cierpi na zatrucie pokarmowe. Zastąpi go Karol Fila, piłkarz Lechii Gdańsk.

Zobacz wideo

Skład reprezentacji Polski: 

Kamil Grabara - Karol Fila, Mateusz Wieteska, Krystian Bielik, Kamil Pestka - Patryk Dziczek, Filip Jagiełło, Szymon Żurkowski - Konrad Michalak, Dawid Kownacki, Sebastian Szymański.

Przed młodzieżowymi ME trudno stawiać Polakom cele. Ale można mieć względem nich oczekiwania

Oczekuję, że zawodnicy Czesława Michniewicza na młodzieżowych mistrzostwach Europy zaprezentują się z najlepszej strony, nie dadzą się pożreć turniejowym emocjom i stresowi. Chcę zobaczyć reprezentację, jaką widziałem w ostatnich 30 minutach meczu z Portugalią w Zabrzu (0:1) czy rewanżu w Chaves (3:1) - pisze Konrad Ferszter, wysłannik Sport.pl na mistrzostwa Europy do lat 21.

Więcej o:
  
Aplikacja Fotball LIVE
  POBIERZ