Piotr Zieliński zachwycił Antonio Conte. Jest "zakazanym marzeniem" Włocha

Antonio Conte chciałby sprowadzić Piotra Zielińskiego do Interu Mediolan - informuje Sportitalia. Jednak jak dodaje Tuttomercatoweb, polski pomocnik jest "zakazanym marzeniem Włocha".

Piotr Zieliński zachwycił swoją grą Antonio Conte, który niedawno został trenerem Interu Mediolan. Włoch umieścił Polaka na swojej liście życzeń, ale wydaje się, że szanse na taki transfer są bardzo niewielkie. Napoli nie chce oddawać Zielińskiego; wręcz przeciwnie, planuje przedłużyć z nim kontrakt aż do 2024 roku.

Zobacz wideo

Napoli nie zamierza sprzedawać Piotra Zielińskiego

Już kilka dni temu prezes Napoli Aurelio De Laurentiis ujawnił, że "Inter Mediolan chce zdemontować Napoli i kusi najlepszych zawodników". Nie mam jednak zamiaru sprzedać ani Piotra Zielińskiego, ani Lorenzo Insigne - powiedział na łamach "Corriere dello Sport". - Wiele klubów zgłasza się po moich piłkarzy. Nie jesteśmy supermarketem. Nie sprzedamy nikogo, dopóki nie kupimy kogoś, kto naszym zdaniem wzmocni nasz zespół - podkreślił De Laurentiis.

Piotr Zieliński był w poprzednim sezonie jednym z kluczowych piłkarzy Napoli. W Serie A rozegrał 36 meczów, w których zdobył łącznie sześć bramek. Dodatkowo reprezentant Polski rozegrał bardzo dobre spotkanie z Izraelem (4:0) w eliminacjach Euro 2020, zaliczając asystę.

Więcej o: