Aplikacja Fotball LIVE
  POBIERZ

Izraelska federacja podziękowała polskim kibicom. Wyjątkowy wpis [WIDEO]

"W przeciwieństwie do mniejszości, która próbowała gwizdać na izraelskim hymnie narodowym, dziesiątki tysięcy kibiców zareagowało oklaskami. Dziękujemy za inspirujące widowisko sportowe. Do zobaczenia w Jerozolimie" - napisała izraelska federacja piłkarska na swoim Twitterze.

Polska pokonała w poniedziałek Izrael 4:0 w meczu eliminacji Euro 2020. Po spotkaniu izraelska federacja piłkarska podziękowała naszym kibicom za reakcję podczas odgrywania ich hymnu na Stadionie Narodowym w Warszawie. 

Zobacz wideo

Przed meczem tradycyjnie odegrane zostały hymny państwowe. Gdy słychać było hymn Izraela, pojawiły się początkowo gwizdy, ale szybko zostały one zagłuszone przez głośne oklaski polskich kibiców. Piłkarze gości podziękowali naszym fanom za to zachowanie. Po spotkaniu podobnie uczyniła ich federacja.

"W przeciwieństwie do mniejszości, która próbowała gwizdać na izraelskim hymnie narodowym, dziesiątki tysięcy kibiców zareagowało oklaskami. Dziękujemy za inspirujące widowisko sportowe. Do zobaczenia w Jerozolimie" - napisano na Twitterze Izraelskiego Związku Piłki Nożnej.  

  
Aplikacja Fotball LIVE
  POBIERZ