Aplikacja Fotball LIVE
  POBIERZ

Zbigniew Boniek zakpił z pomyłki Dariusza Szpakowskiego. "To ile mamy punktów?"

- Coś mi się ciągle te punkty nie zgadzają. Dariuszu, drogi przyjacielu, to ile my ich w końcu mamy? - napisał po meczu z Izraelem do Dariusza Szpakowskiego na Twitterze Zbigniew Boniek. W ten sposób zażartował z błędu, jaki komentator popełnił po spotkaniu z Macedonią Północną.

Polska pokonała Izrael 4:0 w meczu eliminacji do Euro 2020. Po czterech spotkaniach grupowych Polacy mają komplet 12 punktów i zdecydowanie prowadzą w swojej grupie. 

Zobacz wideo

Po spotkaniu z Dariusza Szpakowskiego zażartował Zbigniew Boniek. - Coś mi się ciągle te punkty nie zgadzają. Dariuszu, drogi przyjacielu, to ile my ich w końcu mamy? - napisał na Twitterze. To oczywista aluzja do błędu, jaki komentator popełnił po spotkaniu z Macedonią Północną. W emocjach pomylił się w obliczeniach matematycznych.

Wyniki LIVE z rozgrywek z całego świata! Pobierz Football LIVE

- Wygrana w bólach, ale co ważne i z czego można się ucieszyć: z 12 punktów po trzech meczach - stwierdził Szpakowski. Za każde zwycięstwo w grupie są 3 punkty, dlatego po wygranej nad Macedonią Północną Polacy mieli 9 punktów. Teraz po zwycięstwie z Izraelem mają już 12 "oczek".

Więcej o:
  
Aplikacja Fotball LIVE
  POBIERZ