Aplikacja Fotball LIVE
  POBIERZ

Jacek Kurski triumfuje. Pochwalił się wynikami oglądalności meczu Polaków

Reprezentacja Polski pokonała w Warszawie Izrael aż 4:0. Po meczu Jacek Kurski, prezes TVP, pochwalił się na Twitterze wynikami oglądalności spotkania. W szczytowym momencie, mecz oglądało aż 8,5 miliona widzów.

Reprezentacja Polski pokonała w Warszawie Izrael aż 4:0 po trafieniach Krzysztofa Piątka, Roberta Lewandowskiego, Kamila Grosickiego i Damiana Kądziora. Po zakończeniu spotkania, za pośrednictwem Twittera Jacek Kurski, prezes TVP, pochwalił się wynikami oglądalności meczu na dwóch kanałach TVP - TVP1 i TVP Sport.

Zobacz wideo

- Nie potrzebuję już nikomu niczego udowadniać:) Polacy pokazali, którą telewizję kochają i oglądają (więc „pików” wysyłam mniej), jednak raz na jakiś czas nie mogę nie podzielić się z Państwem radością - 10.06. El ME, Polska-Izrael: obie anteny śr .7,3 mln, pik 8,52 mln; dziękuję! - napisał Jacek Kurski. Wyniki robią wrażenie, choć należy dodać, że marcowy mecz z Łotwą oglądało średnio ponad 9 milionów widzów, a w szczytowym momencie liczba ta przekroczyła aż 10 milionów.

Więcej o:
  
Aplikacja Fotball LIVE
  POBIERZ