Grzegorz Krychowiak po meczu z Izraelem: Wiemy, że oczekiwania są większe

- Różnice robią detale, zwłaszcza w poruszaniu po boisku, czy odpowiednim timingu. Skupiliśmy się na tym, żeby to lepiej wyglądało, i wydaje mi się, że to się nam udało - powiedział Grzegorz Krychowiak po zwycięstwie reprezentacji Polski z Izraelem (4:0).

- Nie można powiedzieć, że pierwszy cztery mecze nie były dla nas dobre. Mamy 12 punktów na koncie. Nie straciliśmy bramki, strzeliliśmy osiem, to bardzo dobry wynik. Wiemy oczywiście, że oczekiwania w stosunku do tej reprezentacji są większe. Kibice oczekują stylu, nie tylko wygrywania, ale my przede wszystkim w każdym meczu chcemy zdobywać trzy punkty. Ten zespół rozwija się z meczu na mecz - przyznał Grzegorz Krychowiak tuż po wygranym meczu z Izraelem.

Zobacz wideo

I dodał: Przede wszystkim przeanalizowaliśmy ostatni mecz i wyciągnęliśmy wnioski, bo różnice robią detale, zwłaszcza w poruszaniu po boisku, czy odpowiednim timingu. Skupiliśmy się na tym, żeby to lepiej wyglądało, i wydaje mi się, że to się nam udało.

- Jaka była radość po zwycięstwie? Taka sama, jak po każdym wygranym meczu. Cieszymy się, że zwyciężyliśmy, bo wychodząc na boisko, mamy tylko jedną myśl w głowie: wygrać - zakończył pomocnik Lokomotiwu Moskwa.

Więcej o: