Znamy skład reprezentacji Polski na mecz z Izraelem! Brzęczek postawił na ofensywę

Jerzy Brzęczek wybrał skład na mecz z Izraelem! W ataku zobaczymy Roberta Lewandowskiego i Krzysztofa Piątka. W obronie zobaczymy Tomasza Kędziorę a nie Macieja Rybusa, o którym mówiło się, że może zagrać na lewej stronie defensywy.

Skład reprezentacji Polski na mecz z Macedonią Północną:

Fabiański - Kędziora, Glik, Bednarek, Bereszyński- Klich, Krychowiak - Zieliński, Grosicki - Lewandowski, Piątek.

Zobacz wideo

Ławka rezerwowych:

Gikiewicz, Goralski, Jędrzejczyk, Kądzior, Kamiński, Linetty, Milik, Pazdan, Frankowski Rybus, Skorupski, Szymański, Cionek

Jerzy Brzęczek zdecydował, że Krzysztof Piątek wystąpi tym razem od pierwszej minuty. Napastnik strzelił w tych eliminacjach już dwie bramki, ale do tej pory strzelał wchodząc na boisko w roli jokera. Interesująca jest również obsada defensywy. Awizowany do składu był Maciej Rybus, ale Brzęczek postawił na bezpieczniejszy wariant z Bereszyńskim na lewej obronie i Kędziorą na prawym boku defensywy. 

Biało-czerwoni wystąpią w specjalnych koszulkach przygotowanych specjalnie na obchody 100-lecia PZPN. Rzecznik PZPN Jakub Kwiatkowski pokazał na Twitterze stroje, w których reprezentacja Polski zagra z Izraelem w meczu eliminacji Euro 2020. Początek o 20:45, relacja na żywo w Sport.pl.

Więcej o: