Michał Pazdan może zmienić klub. Kluby zainteresowane Polakiem

Michał Pazdan zaliczył bardzo udaną rundę w tureckim Ankaragucu i teraz może zmienić klub. Jak twierdzi Przegląd Sportowy, obrońca ma wiele ofert z tureckiej Ekstraklasy.

Michał Pazdan trafił zimą do ligi tureckiej i od razu wywalczył miejsce w pierwszym składzie swojej drużyny. Polak zagrał 14 meczów i strzelił dwie bramki. Stoper był również bardzo chwalony za grę w obronie.  Jak twierdzi "Przegląd Sportowy" piłkarzem interesują się tureckie kluby, ale najwięcej zainteresowania ma być ze strony - Alanyasporu i Denizlisporu.

Zobacz wideo

Kontrakt Pazdana podpisany w styczniu będzie obowiązywać do czerwca 2020 roku. Klauzula odstępnego nie jest jednak wysoka, a Przegląd określa ją jako symboliczną. Pazdan w ostatnim czasie wrócił do dobrej dyspozycji. - Mogę ciężko trenować, ale na mojej pozycji liczy się dynamika, skoczność, świeżość i koncentracja. Na środku obrony nie trzeba pokonywać dziesiątek kilometrów. Ważniejsza niż ogólna wytrzymałość jest siła, moc i dynamika. U Sa Pinto było bieganie, bieganie i bieganie - tłumaczy swoje niedawne problemy Michał Pazdan. Były gracz Legii odżył, po tym jak przeniósł się do tureckiego Ankaragucu. Teraz walczy o powrót do pierwszej jedenastki kadry - mówił Pazdan

- Uważam, że mam przed sobą 3,4 lata gry na wysokim poziomie. Czuję się dobrze, do meczów przygotowuję sumiennie - wyznał. Zawodnik cieszy się z tego, że wreszcie jest ustawiany na jednej pozycji - dodawał.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.